Prekybos centrai ir parduotuvės

Odisana Baldai-e.lt http://baldai-e.lt/

Interjero salone "Odisana Baldai-e.lt" rasite viską, ko reikia įdomiems, gražiems ir jaukiems namams sukurti. Siūlomą asortimentą sudarome kruopščiai analizuodami klientų poreikius. Mes rūpinamės Jūsų būstu. Norime, kad kiekvienuose namuose būtų jauku ir gražu. Visai nesvarbu koks stilius Jums patinka, pas mus rasite ir jaukaus provanso, ir įmantrių rankų darbo raižytų, ir paprastų formų kolonijinio stiliaus baldų. Jus maloniai nustebins interjero detalių gausa. Mielos smulkmenos suteikia jaukumo ir šilumos, daro namus išskirtinius. Pas mus galite įsigyti baldus ne tik svetainei, miegamajam, virtuvei, vaikų kambariui ir t.t., bet ir išskirtinius baldus sodyboms, kaimo turizmo viešbučiams, grožio salonams ir pan., kurie suteiks išskirtinumo šioms patalpoms. Mūsų ekspozicijoje rasite provence, rustical, shaybby chic, rokoko, retro, vintage, empire stiliaus baldų. Kruopščiai atrenkame asortimentą, kuris tiktų bet kokiuose namuose: tiek kukliuose, tiek prabangiuose. Vežame prekes iš visos Europos (Anglijos, Belgijos, Prancūzijos, Lenkijos, Italijos, Čekijos) ir Azijos (Kinijos, Indijos, Malaizijos). Nuo 2009m. vykdome internetinę baldų, interjero detalių, šviestuvų ir dovanų prekybą. Tai pats patogiausias būdas neišeinant iš namų, negaištant laiko važinėjimui po įvairius baldų prekybos centrus, įsigyti prekes. Baldai-e.lt - viena didžiausių elektroninių baldų, interjero detalių, dovanų parduotuvė Lietuvoje. Sutaupykite ne tik laiką, bet ir pinigus, nes tik čia rasite pačius įvairiausius pasiūlymus ir itin patrauklias kainas. Laukiame Jūsų!
Baldai
I-V 10:00 - 20:00
VI 10:00 - 17:00
VII 10:00 - 15:00
Kalvarijų g. 125, Vilnius
+370-652-57629
>

Odisana Baldai-e.lt

Kalvarijų g. 125, Vilnius
Baldai
CAVIO LT yra Italijos baldų gamintojo CAVIO atstovas Lietuvoje. CAVIO – Italų baldų fabrikas, kuris specializuojasi rankų darbo baldų kūrime, derinantis savo klasikinį dizainą su moderniais sprendimais. Sakoma, kad namai yra ten, kur širdis. Nesvarbu, ko žmogaus širdis besiektų, namai – tai vieta, kur sušylame per pačius šalčiausius speigus ir vieta, kur jaučiamės saugiai . Vieta, kur norisi grįžti. Padaryti namus tikrai jaukius, įkvėpti į juos gyvybės, suteikti kiekvienai interjero detalei sąskambio su kitomis, yra CAVIO prekinio ženklo misija, kurio filosofija įkūnijama šūkiu Benvenuti casa - Sveiki atvykę namo. CAVIO - tai stilius, tai jaukumas. Tai baldai, kurie jūs perkels į romantišką itališko stiliaus atmosferą. Tai baldai visiems laikams, nes grožis ir kokybė yra amžinos vertybes .
Baldai
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 18:00
P. Lukšio g. 32, Vilnius
+370 684 44599
>

Cavio

P. Lukšio g. 32, Vilnius
Baldai
Mazgas interjero dizaino erdvė - tai modernių baldų, šviestuvų bei išskirtinių interjero detalių ir aksesuarų parduotuvė Kaune. Mes bendradarbiaujame su pripažintais tarptautiniais prekių ženklais, taip pat ir kylančiais Baltijos šalių talentais. Mes vertiname estetiką, mums svarbios detalės, nes manome, jog būtent jos sudaro harmoningą visumą. Mes stengiamės perprasti modernaus ir netradicinio gyvenimo idėją ir manome, kad kartais viena ypatinga detalė gali apibūdinti, įprasminti, užbaigti ar net pakeisti mus supančią aplinką. Mazgas erdvėje rasite tik aukštos kokybės produktus, pasiūlysime sąmoningus sprendimus Jūsų erdvaus senamiesčio buto, nuošalaus namo ar urbanistinio biuro erdvei. Sprendimus, kurie atspindės Jūsų asmenybę bei sukurs individualią emociją.
Buitinė Technika / Elektronika
I-V 08:00 – 17:00
Vytenio g. 50, Vilnius
+370 5 210 5263
I-V 08:00 – 17:00
Uosio g. 8b, Kaunas
+370 37 330 872
>

Mazgas

Vytenio g. 50, Vilnius
Buitinė Technika / Elektronika
UAB SIUVIMO STILIUS parduoda lengvosios pramonės įrengimus. Mes atstovaujame ir siūlome bet kurią siuvimo įrangą – buitines ir pramonines siuvimo mašinas, siuvinėjimo, mezgimo, vėlimo, lyginimo, sukirpimo ir kitą techniką. Renkantis tiekėjus ilgalaikiams santykiams keliame jiems pagrindinius reikalavimus – tai patikima kokybė ir savalaikis garantinis bei pogarantinis aptarnavimas. Mes dirbame tiesiogiai su prekių gamintojais ir tai leidžia mums pasiūlyti Jums geriausią kainą Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį dirbant su bet kuria pramonine ir buitine technika, mes gerai žinome asortimentą, konsultuojame klientus, siūlydami jiems optimalų variantą, aprūpiname kokybišką servisą ir pastoviai keliame savo kvalifikaciją. Pas mus Jūs galėsite pasirinkti būtent tai, kas patenkins Jūsų poreikius bei pateisins Jūsų lūkesčius. Jeigu Jūs dar neapsisprendėte kokį pasirinkti siuvimo mašinos ar overloko modelį, mes su malonumu Jus pakonsultuosime, be to Jūs patys galėsite išbandyti bet kurį Jums patinkantį siuvimo ar kito įrengimo modelį. Mes atstovaujame tokius visame pasaulyje žinomus gamintojus kaip BERNINA, JANOME, JAGUAR, RUBINA, HUSQVARNA VIKING, VERITAS, MERRYLOCK, SINGER ir t.t. - Buitinės siuvimo mašinos, krašto apmėtymo (overlokai), plokščiasiūlės, siuvinėjimo, vėlimo ir kitos mašinos; - Pramoninės siuvimo mašinas ZOJE, LIJIA, JUKI, BROTHER, GOLDEN WHEEL ir kitų gamintojų; - Mezgimo mašinos SILVER REED ir įvairūs aksesuarai www.mezgimomasinos.lt; - Lyginimo įranga, skirta individualių siuvimų atelje bei namams BATISTELLA; - Siuvinėjimo įranga ir programinė įranga; - Reguliuojame manekenai; - Siuvimo aksesuarai, siūlai, adatos, žirklės ir daugelis kitų; Mes pastoviai plečiame savo asortimentą, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius. Kodėl Jums verta pirkti pas mus? Tai labai paprasta – minimum rūpesčių, maksimum kokybės. Firminės garantijos, prieinamos kainos, galimybė gauti nuolaidas, profesionali konsultacija, greitas pristatymas – visą tai laukia kiekvieno pirkėjo.
Buitinė Technika / Elektronika
I-V 08:00 - 18:00
VI 10:00 - 15:00
Žalgirio g. 109, Vilnius
+370 5 2733035
>

Siuvimo stilius

Žalgirio g. 109, Vilnius
Buitinė Technika / Elektronika
UAB "Euroatletas" įkurta 2003 metų kovo mėnesį. Mūsų specializacija - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. Esame orientuoti į aukštą kokybės lygį.Gamyba - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, jai skiriamas ypatingas dėmesys, pradedant projektavimu, baigiant kokybės kontrole bei garantiniais įsipareigojimais. Kita mūsų veiklos kryptis - profesionalūs ir buitiniai treniruokliai, atstovaujame garsias Europos ir pasaulio firmas.Trečia Euroatleto veiklos kryptis - profesionali ir mėgėjiška nardymo įranga. Jau eilę metų dirbame su garsiais nardymo įrangos gamintojais - Tusa ir Water Proof, seac Sub, Sopras Sub. Euroatlete veikia vienintelis pabaltijyje 5 žvaigždučių PADI IDC centras, kuriame mokome nardyti, sertifikuojame tarptautiniu lygiu.
Sportas / Laisvalaikis
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
Laisvės pr. 82, Vilnius
+370 5 2777 2577
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
BirŽelio 23-iosios g. 27A, Kaunas
+370 37 353934
>

Euroatletas

Laisvės pr. 82, Vilnius
Sportas / Laisvalaikis

Dapper džinsai http://www.dapper.lt

Mūsų parduotuvėje rasite Lietuvoje žinomų ir pamėgtų „Dapper“ firmos džinsų. Jų čia gali įsigyti vyrai ir moterys, stilingas jaunimas ir mėgstantys klasiką. Prie džinsų pasiūlysim ir laisvalaikio aprangos. Kviečiame apsilankyti! Mūsų prekiniai ženklai: „Dapper“, „Tobago“, „Yamak“, „Pulltonic“, „Maraton“, „Santoryo“.
Drabužiai
I-VII 10:00 – 22:00
Konstitucijos g. 16
+370 620 27297
>

Dapper džinsai

Konstitucijos g. 16
Drabužiai
NUO...IKI Tinklo veiklos koncepciją geriausiai atspindi posakis: „Nuo... iki“. Savo klientams siūlome labai plačią apdailos medžiagų ir interjero detalių pasiūlą, kuri yra išskirtinė, jos nėra jokiame kitame Lietuvos prekybos tinkle. Užsukus į bet kurią tinklo parduotuvę galima rasti visko, ko reikia jaukiam interjerui: suderinti apdailos medžiagas, parinkti puošybos detales, o dabar – net ir apstatyti namus išskirtinės kokybės ir stiliaus baldais. Mūsų dizaineriai parduotuvių erdvėse įkūrė jaukius, stilingai įrengtus kampelius – savotiškas šiuolaikiškai įrengto būsto miniatiūras. Tokiu būdu galima akivaizdžiai pamatyti, kaip interjere atrodo vieni ar kiti baldai, tapetai, kilimai. Tai lyg ir savotiškas paskatinimas, provokacija kurti drąsų, savitą būstą, nesižvalgant į kaimynus ir aklai nekopijuojant žurnaluose matytų paveikslėlių. Būtent todėl šalia pavadinimo „Dubingiai“ ir atsirado lengva intriga: „Interjero provokacija“.
Prekės namams
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 18:00
P. Lukšio g. 32, Vilnius
+370 5 274 1163
>

Dubingiai

P. Lukšio g. 32, Vilnius
Prekės namams
Laiko Zona - tai parduotuvė, kurioje pirkėjai ras įvairiausių laikrodžių. Pradedant stilingais Elite, Skagen, Police, patikimais ir nebrangiais Q&Q , klasikiniais šveicariškais Atlantic ir baigiant techniškai sudėtingais be galo tvirtais ir atspariais japoniškais Casio laikrodžiais. Šalia rankinių laikrodžių jūs rasite ir didžiulį asortimentą sieninių, stalinių, grindinių laikrodžių ir žadintuvų. Maloniai lauksime jūsų apsilankant.
Juvelyrika / Aksesuarai
I-VI 10:00 - 21:00
VII 10:00 - 18:00
Viršuliškių g. 40, Vilnius
+370 52 514 3225
>

Rosta

Viršuliškių g. 40, Vilnius
Juvelyrika / Aksesuarai
Specializuotas ausinių ir jų priedų salonas. Garsiausi gamintojai po vienu stogu: Sennheiser, Beyerdynamic, Audio-technica, AKG, Grado, Shure, Koss, Westone, FiiO, SoundMAGIC.
Buitinė Technika / Elektronika
I-V 11:00-19:00
Vingrių g. 5B, Vilnius
+370-608-06099
>

ausines.com

Vingrių g. 5B, Vilnius
Buitinė Technika / Elektronika

Krosnys ir krosnelės http://www.krosneles.lt/

Mūsų įmonė "KROSNYS IR KROSNELĖS" savo veiklą pradėjo 1996 metais. Esame oficialūs atstovai Lietuvoje - gerai žinomų kompanijų visame pasaulyje, gaminančių tik aukštos kokybės produkciją. Jums siūlome norvegų, danų, vokiečių, italų, belgų gamintojų židinių ugniakurų, krosnių ir krosnelių asortimentą.Taip pat įvairius aksesuarus: malkines, įrankius, skandinaviškus vamzdžius ir vokiškas kaminų sistemas, plienines ar stiklines grindų plokštes, kitus priedus židinių, krosnių ir krosnelių naudojimui bei priežiūrai. Suteiksime pardavimo-konsultavimo paslaugas, teiksime garantinę priežiūrą ir servisą, sėkmingai išspręsime visus Jums rūpimus klausimus, pasiūlysime aukštos kvalifikacijos sertifikuotus instaliavimo meistrus, architekto – dizainerio konsultacijas, apdailininkus ir kaminų specialistų paslaugas. Esame sukūrę ugnies bendruomenę:www.ugnisgyvenimui.lt, kurioje dalinsimės patarimais, idėjomis kaip įsikurti, ieškosime, kaip taupyti, gaminsime, džiaugsimės, ilsėsimės. Rekomenduojame ir Jums !
Prekės namams
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 18:00
P. Lukšio g. 32, Vilnius
+370-527-47009
I-V 09:00-17:00
VI 10:00-14:00
Bangų g. 6, Klaipėda
+370-614-84107
I-V 09:00-17:00
VI 10:00-14:00
J. Basanavičiaus g. 42, Šiauliai
+370-616-14211
I-V 10:00-17:00
Karaliaus Mindaugo pr. 64-6, Kaunas
+370-647-90190
>

Krosnys ir krosnelės

P. Lukšio g. 32, Vilnius
Prekės namams
"Audrineta" bendrovė siuva užuolaidas, romanetes, austrijietes, širmas, patalynę, lovatieses, staltieses, pagalvėles ir kitus interjero tekstilės gaminius. Šiuo metu „Audrineta“ yra vienintelė trečiojo pagal dydį Europoje fabriko „SATI“ atstovė Lietuvoje. Taip pat atstovauja kompanijas "FROCA" (Ispanija) bei T'OURO (Olandija). "Audrineta" vykdyti projektai puošia ne k Lietuvos, bet ir užsienio interjerus. Mūsų paslaugomis nuolatos naudojasi šios įmonės: „Best Western" vardo viešbučiai ir restoranai, viešbučiai „Nemuno Slėnis", „Karališkoji Rezidencija", HBH Juozapas ir kiti. Čia galite atsiimti Tax Card kortelę!
Prekės namams
I-VII 10:00 – 22:00
Ozo g. 18, Vilnius
+370-601-63111
I-VI 10:00 - 21:00
VII 10:00 - 18:00
Viršuliškių g. 40, Vilnius
+370 5 2336003
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
Švitrigailos g. 16, Vilnius
+370 5 2336003
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 15:00
Savanorių pr. 192C, Kaunas
+370 37 33 20 30
>

Audrineta

Ozo g. 18, Vilnius
Prekės namams
Naujas „rytojaus“ ir ateities papuošalų ir aksesuarų prekinis ženklas skirtas moterims. Mes skelbiame atsidavimą moteriškumui, jaunatviškumui ir be abejo madai. Taip pat tai naujas požiūris į šiuolaikišką moterį ir jos gyvenimo būdą. Jei Jūs išsilavinusi, šiuolaikiška, besidominti mada ir neabejinga apsipirkimo ritualui mergina-dama arba tiesiog stiliaus ikona, tai yra skirta Jums.
Juvelyrika / Aksesuarai
I-VII 10:00 - 22:00
Islandijos pl. 32, Kaunas
+370-646- 53464
I-VII 10:00 - 21:00
Klaipėdos g. 143 a, Panevėžys
+370-646-53464
I-V 10.00-22.00
VI-VII 10.00-21.00
Vikingų g. 3, Vilnius
+370-646- 53464
>

IQONNA

Islandijos pl. 32, Kaunas
Juvelyrika / Aksesuarai
Esame architektų grupė, projektuojanti pastatus, kurianti privačius ir visuomeninius interjerus, bei gaminanti nestandartinius baldus pagal individualius užsakymus. Siūlome korpusinius ir minkštus baldus iš įvairių medžiagų - medžio masyvo, laminuotos medžio drožlių plokštės, medienos dulkių plokšės (MDF), baldinės faneros. Projektuojame ir gaminame tiek visuomeninės paskirties: biuro, kavinių, restoranų, tiek privačius: virtuvės, svetainės, valgomojo, miegamojo, vaikų, vonios baldus, slenkančias sistemas bei kitus interjero elementus. Salono teikiamos paslaugos: architekto konsultacija, interjerų ir gyvenamųjų namų projektavimas, korpusinių ir minkštų baldų projektavimas bei gamyba. Mūsų partneris – įmonė „Medis”, sėkmingai gaminanti baldus nuo 1986 metų.
Baldai
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 18:00
P. Lukšio g. 32, Vilnius
+370-620-29203
>

Medis Line

P. Lukšio g. 32, Vilnius
Baldai
Drabužiai
I-V 11:00-20:00
VI 11:00-18:00
VII 11:00-17:00
Didžioji g. 40, Vilnius
+370-652-57267
>

Dress Code

Didžioji g. 40, Vilnius
Drabužiai

Lino baldai www.linobaldai.lt/

UAB "Lino baldai" veikla - nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius užsakymus. Mes padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę - būstas, kuriame baldai harmoningai dera ir organiškai įsilieja į bendrą interjero visumą, taps jaukiais Jūsų namais. 1. Nestandartiniai baldai: projektavimas ir gamyba pagal individualius užsakymus; 2. Svetainės baldai: kolekcinių svetainės baldų gamyba (staliukai, komodos, koncolės ir t.t.) 3. Valgomojo stalai: gamyba, kėdžių –prekyba; 4. Minkšti baldai- esame gamintojų atstovai Pabaltijui: itališkų- Alpa Salotti, ispaniškų- Mora Dillo, vokiškų – Koinor. Šie minkšti baldai pasižymi savo kokybe, funkcionalumu, geru dizainu, prieinama kaina. 5. Įvairūs interjero aksesuarai: šviestuvai, toršerai, kilimai, įvairūs meno kūriniai.
Baldai
I-V 10:00 - 19:00
VI 10:00 - 18:00
P. Lukšio g. 32, Vilnius
+370-674-53720
>

Lino baldai

P. Lukšio g. 32, Vilnius
Baldai
Lankstumas padeda mums suprasti visų ir kiekvieno Jūsų poreikius – kokie jie yra šiandien ir kokie bus rytoj. Numatydami Jūsų poreikius sugebėjome tapti savo srities lyderiais ir dabar galime pasiūlyti Jums geriausius produktus bei paslaugas. Būtent todėl mūsų siūlomi sprendimai visada optimalūs – jie leidžia Jums būti žingsniu priekyje bei nuolat tobulėti. •Veiklą pradėjome 1993 m. •Mūsų specializacija – prekyba foto ir video technika bei jų priedais (nuo profesionalių skaitmeninių-veidrodinių fotoaparatų iki nuotraukų rėmelių). •Atstovaujame Canon, Nikon, Pentax, Panasonic, Sony, Lexar Media, Tamrac, Velbon, Tudor, Mitsubishi Electric ir kitoms garsioms kompanijoms. •Turime daugiau nei 50 partnerių ir per 200 nuolatinių klientų Lietuvoje bei užsienyje. •Mūsų pranašumai: aukščiausia kvalifikacija, specialistų konsultacijos ir didžiausias asortimentas.
Buitinė Technika / Elektronika
I-V 09:00 - 19:00
VI 10:00 - 16:00
Švitrigailos g. 11B, Vilnius
+370 52 394 130
>

Fotoprekyba

Švitrigailos g. 11B, Vilnius
Buitinė Technika / Elektronika
Avalynė / Galanterija
I-V 10:00 - 19:00
VI 11:00 - 16:00
Draugystės g. 21, Kaunas
+370 612 21900
>

G&G Fashion

Draugystės g. 21, Kaunas
Avalynė / Galanterija
Drabužiai
I-V 10:00 - 21:00
VI 10:00 - 20:00
Konstitucijos g. 7
+370 675 31882
>

Robert Kalinkin

Konstitucijos g. 7
Drabužiai
Prekiaujame MM6 Maison Martin Margiela, Y3 Yohji Yamamoto, Comme des garcons, Alexander Wang, Melissa, D.efect, Hope prekiniais ženklais. Čia galite atsiimti Tax Card kortelę!
Drabužiai
I-V 11:00 - 19:00
VI 11:00 - 15:00
Dominikonų g. 5, Vilnius
+370 52 212 8992
>

V2 Concept Store

Dominikonų g. 5, Vilnius
Drabužiai
Akių priežiūros ir gydymo centruose "Rega" dirba kvalifikuoti akių gydytojai, kurie atliks išsamiausius tyrimus, susijusius su įvairiomis akių ligomis. Nuo 1992 veikiančioje akinių laboratorijoje gaminame itin kokybiškus lęšius. Pogresinius lęšius galime pritaikyti individualiai pagal išsirinktą lęšio dizainą. Pas mus rasite itin plačią rėmelių kolekciją su tokiais prekių ženklais, kaip: Vogue, Bulgari, Burberry, Persol, Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Prada, Versace, Giorgio Armani, Silhouette, Porsche Design, Oakley, Ray Ban, Jaguar, Davidoff ir kitais garsiais prekių ženklais. Akinius su visomis reikiamomis dangomis ir sudėtingiausiais lęšiais galime pagaminti per 2-3 dienas. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų akių priežiūros ir gydymo centruose pasitikrinti savo akis pas kvalifikuotus specialistus ir išsirinkti itin kokybiškus akinius!
Juvelyrika / Aksesuarai
I-V 9:30 -18:00
VI 10:00 - 16:00
Pilies g. 32, Vilnius
+370 52 620 073
I-V 9:30 -18:00
VI 10:00 - 16:00
Gedimino pr. 49A/Gynėjų g. 2, Vilnius
+370 5 270 9887
I-V 09:30 - 18:00
VI 10:00 - 14:00
V. Grybo g. 17, Vilnius
+370 5 277 8902
I-V 9:30 -18:00
VI 10:00 - 16:00
Laisvės al. 34, Kaunas
+370 37 424442
>

Rega

Pilies g. 32, Vilnius
Juvelyrika / Aksesuarai
Optic City optikos salone Jūs rasite pačias įvairiausias, pasaulyje garsiausias akinių kolekcijas, tiek solidiems klasikos šalininkams, tiek tendencijas sekantiems mados gurmanams. Tik „Optic City“ optikos salone galima rasti originalaus dizaino akinių rėmelių, kurie išsiskiria unikaliomis technologijomis, tokie kaip: Tag Heuer, Porsche Design, Silhouette, Alain Mikli. Mes vieninteliai ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse klientams galime pasiūlyti ypač platų rankų darbo ar juvelyrinių akinių rėmelių asortimentą, puoštų dramblio kaulų ar medžio detalėmis, tokių kaip Gold & Wood, Fred, Chrome Hearts. Mūsų tikslas pateikti klientams išskirtinę, bei kokybišką prekę, puikų aptarnavimą, jaukią atmosferą. Daugelis klientų apsilankę mūsų optikos salone būna maloniai nustebinti išskirtiniu, bei plačiu asortimentu.
Juvelyrika / Aksesuarai
I-V 10:00 - 19:00
VI 11:00 - 18:00
Gedimino pr. 32A, Vilnius
+370 5 26 29 517
>

Optic City

Gedimino pr. 32A, Vilnius
Juvelyrika / Aksesuarai