Tax Card kliento kortelė

Užsienio turistai įsigiję Tax Card kliento kortelę, už Lietuvoje pirktas prekes gali lengvai ir paprastai susigrąžinti sumokėtus pridėtinės vertės mokesčius.

Tax Card savo klientams suteikia vardines korteles su kuriomis gaunamos didesnės išmokos, kaupiami lojalumo taškai ir skiriamos papildomos išmokos už įsigytas prekes.

Užsienio turistai su Tax Card kliento kortelėmis prisijungę prie vidinės Tax Card sistemos gali sekti išmokėjimo būklę, pasirinkti mokesčių sugrąžinimo būdą, gauti informaciją apie akcijas, bei palankius pasiūlymus iš prekybininkų.

Tax Card kliento kortelę užsieniečiai nemokamai gali užsirezervuoti internetu ir atsiimti atvykę į Lietuvą jiems patogioje prekybos vietoje. Tax Card kortelę taip pat galima įsigyti turizmo informacijos centruose, viešbučiuose, užsienio kelionių agentūrose ir kt. turistų lankomose vietose.

Užpildykite formą ir Jums bus rezervuota kortelė, kurią galėsite atsiimti bet kuriame didesniame Lietuvos prekybos centre ir iš karto ja naudotis. Atsiimant kortelę būtina turėti asmens dokumentą. Užpildę Tax Card kortelės rezervacijos formą, tolesnę informaciją gausite el.paštu.